Skype Me
 
Prekių krepšelis
0 prekių
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 
Gamintojai
 
Parašyk žinutę
 

Apie Dovanos.lt

Gera dovana, atitinkanti dovaną gaunančio žmogaus poreikius dažniausiai yra vienas sunkiausių sprendimų. Kiekvienas dovanos gavėjas yra individualus. Kiekvieno žmogaus reikalavimai dovanoms yra skirtingi. Vienus žavi subtilios, rankų darbo, dizainerių kurtos ar vienetinės dovanos, o kitiems labiau patinka gauti mielas, paprastas, neįpareigojančias, bet originalias dovanėles. Dažniausiai dovanos įteikimo tikslas yra noras dovanos gavėjui suteikti teigiamas emocijas. Populiariausios progos dovanoms yra gimtadieniai ir įvairios šeimos šventės. Tačiau dažnai pasitaiko atsitiktinių dovanų ieškotojų, kurie išrinkta dovana siekia pamaloninti dovanos gavėją ar pagerinti tarpusavio santykius. Dovanas visiems gyvenimo atvejams, skirtingiems dovanų gavėjams, siūlome rinktis pas mus. Jei nerasite dovanos, kurios norite, drąsiai kreipkitės į mus el. paštu info@dovanos.lt ir mes padėsime Jums ne tik išsirinkti, bet jei reikės, ir sukurti unikalias dovanas.

DOVANAS siūlome rinktis iš pagal tematiką suskirstyto katalogo. Mūsų dovanų kataloge rasite įvairias kategotijas, kurios nukreips Jus ieškomos dovanos link.

Apdovanojimai; barometrai; dovanos jūros tema; dovanoms moterims, vyrams, vaikams; gaubliai; inkilai; inovatyvios, išskirtinės dovanos; japoniškos dovanos; kaljanai; laikrodžiai; lietuviška atributika; viskas namams; odos gaminiai; raktų pakabukai; reklaminė atributika; skėčiai; suvenyraii tekstilė; unikalios dizainerių kurtos dovanos; verslo dovanos; dovanos rūkantiems; vėliavos.

Esame įsitikinę, jog pas mus tikrai rasite tai, kas Jus sudomins!

Dovanos.lt  yra virtuali parduotuvė, kurioje galite rasti verslo dovanas, suvenyrus, reklaminę atributiką bei interjero detales. Platus prekių asortimentas, profesionalus ir greitas aptarnavimas bei patraukli kaina leis kiekvienam klientui rasti ieškomą prekę.

Dovanos.lt - tai dovanos vyrams, moterims, mamoms, tėčiams, močiutėms, seneliams! Dovanos šv. Kalėdoms, gimtadieniams ir kitoms šventėms! 

Dovanos.lt taip pat siūlo graviravimo paslaugą. Pasikonsultavę su mūsų specialistais galėsite suderinti norimą graviravimo tekstą ar paveikslėlį. Tai neabejotinai Jūsų dovanai suteiks išskirtinumo.

Dovanos.lt komanda visada pasiruošusi atsakyti į klientų klausimus bei atsižvelgti į pageidavimus, nes mums Jūsų nuomonė svarbiausia!