Cirko vagonas CALAFANT, I lygis

Cirko vagonas CALAFANT, I lygis

  • Gamintojas: Calafant
  • Prekės kodas: CA-A10011X
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.39€
  • Be PVM: 5.39€

Prekės aprašymas

Į miestą atvyksta cirkas! Mes net neabejojome, jog tu ne kartą lankeisi cirko vaidinime ir galbūt ne visada buvai visiškai sužavėtas. Atidaryk savo nuosavą cirko areną, kur nieko netrūks! Pakviesk į sceną liūtus ir dramblius, klounus, šokėjas ar netgi pasakų herojus – tavo pasaulyje nėra jokių ribų! 

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų;

Išmatavimai: nuo 25 iki 30 cm (priklauso nuo modelio).

Šio lygio modeliai yra skirti patiems mažiausiems. Visus modelius vaikai gali lengvai surinkti ir spalvinti su kartu pridedamais 6-ių spalvų flomasteriais arba puošti spalvingomis iškarpomis. Kiekvienas modelis turi piešimo linijas – jos padės mažajam dailininkui spalvinant, o mama ar tėtis neabejotinai padės kartoninį šedevrą pakabinti virš lovos ar prie lubų. Oho, kieno tas šaunus erdvėlaivis? Pasikabinęs jį virš lovos kiekvieną naktį sapnuosi kvapą gniaužiančias ekspedicijas į kosmosą!

Pirmojo lygio žaislai yra labai šaunus bei smagus gimtadienio vakarėlių užsiėmimas, kadangi mažieji svečiai gali pasigaminti savo žaislą, vežtis jį namo ir išdidžiai parodyti tėveliams – juk tai šaunus būdas nustebinti juos savo gabumais!

Taip pat tai gali būti smagus užsiėmimas keliaujant: vaikai gali spalvinti savo žaislus ir su jais  žaisti visos kelionės metu, tuo garantuodami tylą ir ramybę tėvams.

 

Visos žaislų dalys yra supjaustytos ir pagamintos iš stabilaus balto kartono, o sujungiamos be žirklių ir be klijų, todėl žaidimui nereikės ieškoti papildomų priemonių ar rūpintis, kad vaikas prilaistys klijų ant grindų ar sienų.