Drakono Roko pilis CALAFANT, II lygis

Drakono Roko pilis CALAFANT, II lygis

  • Gamintojas: Calafant
  • Prekės kodas: CA-B2601X
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 12.99€
  • Be PVM: 12.99€

Prekės aprašymas

Kartu su kartoninės pilies dalimis mažasis kūrėjas gaus ir kelis spalvotus flomasterius, kuriais galės nuspalvinti pilies sienas. Kokios spalvos bus tavo drakono slėptuvė? Papuošk bokštus spalvotomis vėliavomis ir apdėliok tvirtovę dideliais akmenimis, kad jos atrodytų storos ir galingos. Tau dabar nebaisūs jokie priešai!

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų;

Išmatavimai: 24 x 24 x 21,5 cm

Piešk ir statyk klausydamasis įdomiausių istorijų – lai jos apsigyvena tavo kūriniuose!

Kartoninė ferma yra įsikūrusi šalia akmeninės drakono pilies bei rūmų su rožių sodu, todėl jos gyventojai žino daug istorijų bei pasakojimų apie jų gyventojus. Savo fermoje tu gale turėti visų rūšių naminius gyvūnus (tarkim žirgus rūmų riteriams ir damoms) bei jais rūpintis.

 Nuspalvink savo pastatus ir arklides, priklijuok šiaudų ant sienų bei stogo arba dailink kaip tik užsimanysi – juk tai tavo svajonių pasaulis! Išspausdintos linijos padės tau gražiai nudažyti visas detales. O galbūt tu turi dar daugiau įdomių idėjų?

Šie vidutinio dydžio modeliai parduodami su 12-ka spalvotų flomasterių.

 

Visos žaislų dalys yra supjaustytos ir pagamintos iš stabilaus balto kartono, o sujungiamos be žirklių ir be klijų, todėl žaidimui nereikės ieškoti papildomų priemonių ar rūpintis, kad vaikas prilaistys klijų ant grindų ar sienų.