Gaisrinės automobilis CALAFANT, I lygis

Gaisrinės automobilis CALAFANT, I lygis

  • Gamintojas: Calafant
  • Prekės kodas: CA-A1001X
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.39€
  • Be PVM: 5.39€

Prekės aprašymas

Kai užaugsiu – būsiu ugniagesys! Ar jūsų mažasis svajotojas jau prasitarė apie tokius ketinimus? Tikriausiai ir jis svajoja tapti ugniagesiu, gesinti gaisrus ir važinėti raudona mašina kaukiant sirenoms. Tuomet net neabejokite, kad šis žaislas jam bus pati geriausia dovana! Turėdamas šį CALAFANT žaislą, jis galės susikurti savo svajonių automobilį, su kuriuo užgesins net ir patį didžiausią gaisrą!

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų;

Išmatavimai: nuo 25 iki 30 cm (priklauso nuo modelio).

Šio lygio modeliai yra skirti patiems mažiausiems. Visus modelius vaikai gali lengvai surinkti ir spalvinti su kartu pridedamais 6-ių spalvų flomasteriais arba puošti spalvingomis iškarpomis. Kiekvienas modelis turi piešimo linijas – jos padės mažajam dailininkui spalvinant, o mama ar tėtis neabejotinai padės kartoninį šedevrą pakabinti virš lovos ar prie lubų. Oho, kieno tas šaunus erdvėlaivis? Pasikabinęs jį virš lovos kiekvieną naktį sapnuosi kvapą gniaužiančias ekspedicijas į kosmosą!

Pirmojo lygio žaislai yra labai šaunus bei smagus gimtadienio vakarėlių užsiėmimas, kadangi mažieji svečiai gali pasigaminti savo žaislą, vežtis jį namo ir išdidžiai parodyti tėveliams – juk tai šaunus būdas nustebinti juos savo gabumais!

Taip pat tai gali būti smagus užsiėmimas keliaujant: vaikai gali spalvinti savo žaislus ir su jais  žaisti visos kelionės metu, tuo garantuodami tylą ir ramybę tėvams.

 

Visos žaislų dalys yra supjaustytos ir pagamintos iš stabilaus balto kartono, o sujungiamos be žirklių ir be klijų, todėl žaidimui nereikės ieškoti papildomų priemonių ar rūpintis, kad vaikas prilaistys klijų ant grindų ar sienų.