Teirautis Gertuvė vandeniui Contigo Ashland, 720 ml KR(CON1000-0456)

Gertuvė vandeniui Contigo Ashland, 720 ml KR(CON1000-0456)

  • Prekės kodas: KR-CON1000-0456
  • Prieinamumas: Teirautis
  • 25.90€
  • Be PVM: 25.90€

Prekės aprašymas

Gertuvė vandeniui Contigo Ashland, 720 ml KR(CON1000-0456)

Patentuotos „Autospout“ technologija garantuoja, kad būsite 100 % apsaugoti nuo lašėjimo ir išsiliejimo. Norint atsigerti, nebereikia atidarinėti gertuvės snapelio dantimis – tiesiog vieno piršto paspaudimu gertuvė paruošta naudoti. Paspaudus mygtuką ir atsigėrus, skystis gertuvėje vėl saugiai užblokuotas, kai tik mygtuko nebespaudžiate. Kai gertuvė nenaudojama, nuo nešvarumų ir pažeidimų snapelį apsaugo dangtelis. „Contigo“ gertuvių sudėtyje nėra bisfenolio A kuris siejamas su įvairiomis ligomis. Jos pagamintos iš itin patvaraus plastiko. Šios gertuvės tinka praktiškai bet kokiems gertuvių laikikliams arba gali būti patogiai tvirtinamos karabinu.

Visi žinome jog vandens trūkumas gali sukelti dehidrataciją - būseną, kuri pasireiškia, kai kūnas negauna pakankamai vandens savo įprastoms funkcijoms normaliai vykdyti. Net ir menka dehidratacija išsunkia energiją ir sukelia nuovargį. Tad pasirūpinkite kad su savimi visada turėtumete CONTIGO gertuve!

Butelio dangtelį galima plauti ir indaplovėje.

Talpa: 720 ml
Spalva: rožinė

https://www.youtube.com/watch?v=NTn1SB5jj88
https://www.youtube.com/watch?v=_pIpGVVKP_8

 

Su šiomis gertuvėmis, skirtomis ir vaikams, ir suaugusiems, kelionės taps dar labiau patogesnės ir malonesnės, nes būsite visiškai apsaugoti nuo gėrimų išsiliejimo, o norėdami numalšinti troškulį, galėsite tai padaryti viena ranka.