Pearl Nano rinkinys kėbului

Pearl Nano rinkinys kėbului

  • Prekės kodas: EU-008-200
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 28.99€
  • Be PVM: 28.99€

Prekės aprašymas

Pearl Nano rinkinys Jūsų automobiliui. Šių priemonių pagalba savo automobilį paruošite žiemai. Nano dalelės puikiai padengia visą automobilio paviršių ir neleidžia prie jo kibti purvui bei druskoms.

Šis rinkinys bus puikia dovana kiekvienam, kuris rūpinasi savo automobiliu!

 

Rinkinį sudaro: Pearl Advanced Ultra Nano ploviklis, Pearl Universalus ploviklis ir 2 vnt. Pearl Pro mikropluošto šluosčių!

 

Pearl Advanced Ultra Nano ploviklis
Švariai ir lengvai nuvalo automobilio paviršių, atnaujina jo spalvą, suteikia veidrodinio blizgesio efektą bei padengia apsauginiu nano dalelių sluoksniu, kuris apsaugo nuo ultravioletinių spindulių poveikio (dažų blukimo), atstumia vandenį ir neleidžia prilipti purvui. Ši priemonė leidžia jums bet kur ir bet kada nusivalyti ir nusipoliruoti automobilį nenaudojant vandens. Vieno priemonės buteliuko užteks 3-5 plovimams.
Automobilio išorei nuplauti ir nuvalyti prireiks 2-3 mikropluošto šluosčių, priklausomai nuo automobilio dydžio ir purvinumo.
 

Pearl Universalus ploviklis
Unikali plovimo priemonė, pagaminta vandens pagrindu, be toksiškų ir agresyvių medžiagų. Į jos sudėtį įeina aktyviosios plovimo medžiagos, polimerai, kurie suteikia automobilio paviršiui blizgesį ir padengia specialiu apsauginiu sluoksniu. Į sudėtį taip pat įeina natūralūs muilai, pagaminti iš kokosų aliejaus. Tai visiškai saugi ir gamtai draugiška plovimo priemonė, nekelianti pavojaus aplinkai ir ją naudojantiems asmenims. Ši priemonė leidžia jums bet kur ir bet kada nusivalyti ir nusipoliruoti automobilį nenaudojant vandens. Tinka visiems paviršiams, įskaitant ir tekstilę. Priemonę galima naudoti ir buityje.
 

Pearl Pro mikropluošto šluostės
Pearl profesionalios mikropluošto šluostės, skirtos valyti ir poliruoti dažytus ir lakuotus paviršius, stiklą, chromą, plastiką bei lengvuosius lydinius. Šluostės pritaikytos valyti tiek sausus, tiek šlapius paviršius. Skalbiant rankomis ar skalbyklėje, šluostės išlieka puikios kokybės neprarasdamos savo savybių, galėsite plauti iki 50 kartų, 60o C temperatūroje. Vieno automobilio išorei (įskaitant stiklus) nuplauti ir nuvalyti prireiks 2-3 mikropluošto šluosčių.
Šluostės pagamintos iš labai minkšto ir patvaraus poliesterio ir poliamido audinio kilpučių, su dvigubu apsiuvimu. Šios medžiagos ir pagaminimo kokybė garantuoja šluostės efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Šluostėje naudojami siūlai pagaminti su radialinėmis briaunomis, kurios garantuoja, kad šluostė nesipūkuos bei sugers daugiau drėgmės ir dulkių, nei šluostės, pagamintos iš paprastų siūlų. Poliruojant paviršius šluostė lengvai surenka perteklinį vašką, nepalikdama dryžių, o valant - surenka dulkes ir purvą. Viename kvadratiniame colyje yra daugiau kaip 90000 skaidulų. Ši 40x40 cm, 380 gsm mikropluošto šluostė puikiai tinka ne tik prižiūrint automobilius, motociklus, laivus ir lėktuvus, bet ir buityje.


Dėmesio: naudojant ne gamintojo mikropluošto šluostes, automobilis gali būti nuplautas ne taip kokybiškai.