Mobilus ūkininko turgus CALAFANT, I lygis

Mobilus ūkininko turgus CALAFANT, I lygis

  • Gamintojas: Calafant
  • Prekės kodas: CA-A10012X
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.39€
  • Be PVM: 5.39€

Prekės aprašymas

Nežinai ką daryti su daržovėmis, kurias užauginai savo CALAFANT fermoje? Krauk į karučius ir vežk į ūkininkų turgų! Nustebink pirkėjus šviežutėlėmis morkomis, agurkais ar kopūstais! O galbūt užauginai dar niekur nematytas, magiškas daržoves?

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų;

Išmatavimai: nuo 25 iki 30 cm (priklauso nuo modelio).

Šio lygio modeliai yra skirti patiems mažiausiems. Visus modelius vaikai gali lengvai surinkti ir spalvinti su kartu pridedamais 6-ių spalvų flomasteriais arba puošti spalvingomis iškarpomis. Kiekvienas modelis turi piešimo linijas – jos padės mažajam dailininkui spalvinant, o mama ar tėtis neabejotinai padės kartoninį šedevrą pakabinti virš lovos ar prie lubų. Oho, kieno tas šaunus erdvėlaivis? Pasikabinęs jį virš lovos kiekvieną naktį sapnuosi kvapą gniaužiančias ekspedicijas į kosmosą!

Pirmojo lygio žaislai yra labai šaunus bei smagus gimtadienio vakarėlių užsiėmimas, kadangi mažieji svečiai gali pasigaminti savo žaislą, vežtis jį namo ir išdidžiai parodyti tėveliams – juk tai šaunus būdas nustebinti juos savo gabumais!

Taip pat tai gali būti smagus užsiėmimas keliaujant: vaikai gali spalvinti savo žaislus ir su jais  žaisti visos kelionės metu, tuo garantuodami tylą ir ramybę tėvams.

 

Visos žaislų dalys yra supjaustytos ir pagamintos iš stabilaus balto kartono, o sujungiamos be žirklių ir be klijų, todėl žaidimui nereikės ieškoti papildomų priemonių ar rūpintis, kad vaikas prilaistys klijų ant grindų ar sienų.