Nano rinkinys automobilio langams

Nano rinkinys automobilio langams

  • Prekės kodas: EU-010
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 24.50€
  • Be PVM: 24.50€

Prekės aprašymas

Nano rinkinys automobilio langams 

Nano priemonė stiklui
Priemonė „Nano stiklui“ skirta visų sintetinių paviršių (automobilių, motociklų stiklų, veidrodžių, langų, keramikos) padengimui. Padengti paviršiai „atstumia“ vandenį bei kitus nešvarumus. Purvas, riebalai, degutas, paukščių išmatos, vabzdžių liekanos mažiau kimba prie stiklų, juos lengviau nuvalyti. Lyjant, valytuvų naudoti beveik nereikia, kadangi lietaus lašai (važiuojant apie 60 km/h greičiu) nuslysta patys.
Ši priemonė žiemą palengvina ledo atitirpinimą ir nuvalymą nuo automobilių stiklų. Priemonę naudojant dušo kabinose, voniose, virtuvėse, paviršiai ilgiau išliks švarūs, ne taip greit pasidengs riebalais ar kalkėmis, sunaudosite mažiau įvairių valymo priemonių, nes valysite rečiau. Efektas išlieka iki 3 mėn.
Kadangi priemonė yra ypač koncentruota, ji - labai taupi. Su vienu 50 ml. buteliuku, padengsite 10 kv/m. Taigi, vieno priemonės buteliuko užteks pusei metų arba 5 priekiniams stiklams!

 

Pearl Universalus ploviklis
Unikali plovimo priemonė, pagaminta vandens pagrindu, be toksiškų ir agresyvių medžiagų. Į jos sudėtį įeina aktyviosios plovimo medžiagos, polimerai, kurie suteikia automobilio paviršiui blizgesį ir padengia specialiu apsauginiu sluoksniu. Į sudėtį taip pat įeina natūralūs muilai, pagaminti iš kokosų aliejaus. Tai visiškai saugi ir gamtai draugiška plovimo priemonė, nekelianti pavojaus aplinkai ir ją naudojantiems asmenims. Ši priemonė leidžia jums bet kur ir bet kada nusivalyti ir nusipoliruoti automobilį nenaudojant vandens. Tinka visiems paviršiams, įskaitant ir tekstilę. Priemonę galima naudoti ir buityje.

 

Pearl Pro mikropluošto šluostė 1 vnt.
Pearl profesionalios mikropluošto šluostės, skirtos valyti ir poliruoti dažytus ir lakuotus paviršius, stiklą, chromą, plastiką bei lengvuosius lydinius. Šluostės pritaikytos valyti tiek sausus, tiek šlapius paviršius. Skalbiant rankomis ar skalbyklėje, šluostės išlieka puikios kokybės neprarasdamos savo savybių, galėsite plauti iki 50 kartų, 60o C temperatūroje. Vieno automobilio išorei (įskaitant stiklus) nuplauti ir nuvalyti prireiks 2-3 mikropluošto šluosčių.
Šluostės pagamintos iš labai minkšto ir patvaraus poliesterio ir poliamido audinio kilpučių, su dvigubu apsiuvimu. Šios medžiagos ir pagaminimo kokybė garantuoja šluostės efektyvumą ir ilgaamžiškumą. Šluostėje naudojami siūlai pagaminti su radialinėmis briaunomis, kurios garantuoja, kad šluostė nesipūkuos bei sugers daugiau drėgmės ir dulkių, nei šluostės, pagamintos iš paprastų siūlų. Poliruojant paviršius šluostė lengvai surenka perteklinį vašką, nepalikdama dryžių, o valant - surenka dulkes ir purvą. Viename kvadratiniame colyje yra daugiau kaip 90000 skaidulų. Ši 40x40 cm, 380 gsm mikropluošto šluostė puikiai tinka ne tik prižiūrint automobilius, motociklus, laivus ir lėktuvus, bet ir buityje.