Rūmai su rožių sodu CALAFANT, II lygis

Rūmai su rožių sodu CALAFANT, II lygis

  • Gamintojas: Calafant
  • Prekės kodas: CA-B2602X
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 12.99€
  • Be PVM: 12.99€

Prekės aprašymas

Panaudok komplekte esančius spalvotus flomasterius arba kitokias medžiagas dekoravimui (tarkim blizgius lipdukus ar popieriaus iškarpas) ir paversk savo rūmus į nuostabią pasakų pilį! Kokios spalvos suknelę šiandien rengsis tavo princesė vaikščiodama po išpuoselėtą rožių sodą?

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų;

Išmatavimai: 24 x 24 x 28 cm

Piešk ir statyk klausydamasis įdomiausių istorijų – lai jos apsigyvena tavo kūriniuose!

Kartoninė ferma yra įsikūrusi šalia akmeninės drakono pilies bei rūmų su rožių sodu, todėl jos gyventojai žino daug istorijų bei pasakojimų apie jų gyventojus. Savo fermoje tu gale turėti visų rūšių naminius gyvūnus (tarkim žirgus rūmų riteriams ir damoms) bei jais rūpintis.

Nuspalvink savo pastatus ir arklides, priklijuok šiaudų ant sienų bei stogo arba dailink kaip tik užsimanysi – juk tai tavo svajonių pasaulis! Išspausdintos linijos padės tau gražiai nudažyti visas detales. O galbūt tu turi dar daugiau įdomių idėjų?

Šie vidutinio dydžio modeliai parduodami su 12-ka spalvotų flomasterių.

 

Visos žaislų dalys yra supjaustytos ir pagamintos iš stabilaus balto kartono, o sujungiamos be žirklių ir be klijų, todėl žaidimui nereikės ieškoti papildomų priemonių ar rūpintis, kad vaikas prilaistys klijų ant grindų ar sienų.